Mrowienie głowy oraz uczucie chłodu

Witam, Niepokoi mnie mrowienie głowy oraz uczucie chłodu. Dotyczy to płata czołowego aż po ciemieniowy. Dziwny ból głowy pojawia się, gdy kładę dłonie na owe płaty. Próbowałam ogrzać głowę nosząc czapkę w domu, gdyż pomyślałam o przewianiu. Czy jednak powinnam się martwić skoro ten stan trwa już 2 tygodnie? Dodam, iż kilka miesięcy po urodzeniu miałam zapalenie opon mózgowych, z którego zostałam wyleczona.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.