Mrowienie z tyłu głowy a drętwienie rąk

Witam! Dziś w nocy przytrafiło mi się coś dziwnego. Spałam z rękami w górze, co spowodowało że obudziłam się gdyż ręce zaczęły mi dretwieć od spania w takiej pozycji, jednak nie to mnie zmartwiło gdyż nagle poczułam dziwne mrowienie z tyłu głowy od szyi do potylicy i dziwne pulsowanie w potylicy (nie było przy tym bólu), po chwili przeszło. Chciałabym wiedzieć czy to coś poważnego? z ciśnieniem nie mam problemu.

Opisane objawy nie powinny budzić niepokoju. To naturalne objawy po długim ułozeniu rąk w górze, mogło dojść do przejściowego "niekomfortowego " przepływu , ucisku na nerwy. ale już po chwili, po zmianie pozycji i " rozruszaniu, wszystko wraca do normy
To jak po siedzeniu na podgiętej nodze, czy po zaśnięciu na boku z uciśnięciem jednej kończyny górnej, zwłaszcza przy głebokim śnie.
Czeste po naduzyciu alkoholu i "nadmiernym zwiotczeniu"
pozdrawiam i zachęcam do regularnych ćwiczeń