Myśli samobójcze i podejrzenie silnej depresji

Witam, mam ogromny problem. Mam chyba silną depresję. Miałem myśli samobójcze, ale nie na tyle "ostre", że byłem gotowy to zrobić. Takie, że rozmyślałem, jak bym to zrobił. Nie mam pracy, dobrych znajomych, nie jestem też finansowo rozwinięty, wręcz odwrotnie - jestem bez pracy, a mam już 53 lata i na znalezienie zatrudnienia na chwilę obecną się nie zapowiada. To wszystko mnie "DOBIJA".

Zachęcam Pana do skorzystania z pomocy specjalisty psychologa, aby nie poddać się negatywnemu nastrojowi, nie "dobijać" się tym wszystkim. Nie mamy wpływu na wszystko co się dzieje, czasem jest łatwiej a czasem trudniej ale to co decyduje o nas to fakt jak sobie z tym radzimy i jak silni jesteśmy- zachęcam gorąco do rozmowy z psychologiem.