Myśli samobójcze u 39-letniego mężczyzny

Witam od wielu lat mam mysli samobujcze lecze sie u psychiatry 2 razy bylem w szpitalu psychiatrycznym ale to niepomaga mam niska samoocene niemam przyjaciol jestem wysmiewany iponizany ojciec alkoholik wiecej niepracuje niz pracuje z powodu padaczki ktora mam od dziecka niewiem jak dlugo jeszcze wytrzymam gdzie powinienem szukac pomocy .meszczyzna 39 lat

Dzień dobry,
Doradzałabym rozpoczęcie psychoterapii u psychologa psychoterapeuty, gdyż same leki to za mało. Potrzebuje Pan rozmowy, wsparcia oraz przepracowania swoich problemów. Niestety nie znam Pana historii i dlatego nie mogę szerzej wypowiedzieć się na ten temat a sam problem jest zbyt złożony by udzielić jednej porady. Mam nadzieję, że pogodzenie się z własnym losem oraz podjęcie zmian we własnym życiu oraz zmian w sobie są przed Panem tylko potrzebuje Pan przewodnika terapeuty.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/