Na co wskazują u mnie te bóle głowy i zmęczenie?

Występują u mnie objawy : ciągle zmęczenie, czasem bóle głowy, brak energii,senność,uczucie odrealnienia (bycia w innym swiecie), bóle między łopatkami (czasem) , znużenie, częsty brak ochoty na współżycie Bardzo proszę o pomoc bo niektóre z tych objawów bardzo mnie męczą. Nie czuje się tak jak zawsze a byłam pełna energii i sił. (Te objawy pojawiły się jakoś pod koniec kwietnia ) Dodam ze mam bardzo duży niedobór witaminy D3 ( który już leczę, ale objawy nie ustępują) oraz trochę podniesiony poziom ft4 (1,73 ng/dl) (tsh oraz ft3 w normie) oraz mam bardzo bolesne i dosyć obfite miesiączki

" objawy : ciągle zmęczenie, czasem bóle głowy, brak energii,senność,uczucie odrealnienia (bycia w innym swiecie), bóle między łopatkami (czasem) , znużenie, częsty brak ochoty na współżycie; Bardzo proszę o pomoc bo niektóre z tych objawów bardzo mnie męczą. Nie czuje się tak jak zawsze a byłam pełna energii i sił. (Te objawy pojawiły się jakoś pod koniec kwietnia ) Dodam ze mam bardzo duży niedobór witaminy D3 ( który już leczę, ale objawy nie ustępują) oraz trochę podniesiony poziom ft4 (1,73 ng/dl) (tsh oraz ft3 w normie) oraz mam bardzo bolesne i dosyć obfite miesiączki" DO PEŁNEJ KONSULTACJI I LECZENIA !! Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu.