Czy straszna senność, bóle głowy, bóle za uszami to objawy guza mózgu?

Czy straszna senność, bóle głowy punktowe w różnych miejscach,bóle za uszami, uczucie ciśnienia w uszach, odrealnienie, brak sił, brak energi, problemy z oddychaniem uczucie napiętej skory twarzy, bol kręgosłupa,bol szyji, uczucie ciśnienia w czole, kompletny brak sił mogą być objawem guza mózgu ? Jeśli nie to czego ? Ekg, morfologia, tarczyca,cukier, żelazo w porządku. Martwię się, mam już dosyć.

Dzień dobry. Niezależnie od sprawdzenia Pani stanu stronie w kontekście medycznym, zachęcam aby skonsultowała się Pani z psychologiem. Opisane przez Panią objawy mogą być wynikiem trudności na tle emocjonalnym. Jest Pani w okresie dojrzewania, bardzo intensywnym pod względem zmian biologicznych i poznawczych. Odbywają się one dużym kosztem psychofizycznym. Warto zadbać o siebie także w tym sensie. Psychoedukacja pozwala lepiej rozumieć co się z nami dzieje i tym samym mniej się tym martwić. Podniesienie kompetencji w zakresie radzenia sobie będzie pomocne teraz, ale i w przyszłości. Pozdrawiam.