Na co wskazuje ciągłe uczucie zmęczenia i osłabienie?

Ciągle czuję osłabienie i zmęczenie. Bez przerwy chce mi się spać. W dzień ciągle jestem senna, tak, że muszę codziennie spać w dzień. Potem często czuję się jeszcze gorzej. Na co wskazuje takie ciągłe uczucie zmęczenia i osłabienie?

Witam Panią,

Proszę oznaczyć sobie rano na czczo stężenie kortyzolu, TSH i glukozy we krwi. Przyczyn może być wiele, ale jednymi z częstszych mogą być: niedoczynność tarczycy, kory nadnerczy lub hiperglikemia.
Jeśłi nie trafiliśmy, to proszę udać się do lekarza, bo istotny w tym wszystkim jest dokładny wywiad chorobowy i zbadanie pacjenta, Jeśli któryś z wyników będzie nieprawidłowy, to polecam wizytę u endokrynologa, diabetologa (w przypadku hiperglikemii- wysokiego cukru we krwi) lub dobrego internisty.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz