Ciągłe zmęczenie, senność, osłabienie i ból kości

Mam 19lat. Od jakiś 6 lat jestem ciągle zmęczona,senna,osłabiona. Leczyłam się na niedoczynność tarczycy, od jakiegoś czasu wynik TSH mam w normie a moje samopoczucie ciągle się pogarsza. Doszedł stały ból kości od jakiegoś czasu i jeszcze większe osłabienie. Wcześniej miewałam takie bóle kości tylko kilka dni po miesiączce. Co jakiś czas muszę zażywać żelazo ponieważ często mam anemie. Nie mam już pojęcia co jest ze mną "nie tak". Bardzo proszę o odpowiedź.

Dzień dobry,

Proszę oznaczyć sobie poziom wapnia we krwi oraz parathormonu - w kierunku zaburzeń funkcji przytarczyc. Warto również oznaczyć stężenie fosfataza zasadowej. Jeśli któryś z wyników będzie nieprawidłowy lub dolegliwości będą nadal się utrzymywały lub ulegną nasileniu, proszę udać się do lekarza celem dalszej diagnostyki.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz