Ciągłe zmęczenie, senność, osłabienie i ból kości

Mam 19lat. Od jakiś 6 lat jestem ciągle zmęczona,senna,osłabiona. Leczyłam się na niedoczynność tarczycy, od jakiegoś czasu wynik TSH mam w normie a moje samopoczucie ciągle się pogarsza. Doszedł stały ból kości od jakiegoś czasu i jeszcze większe osłabienie. Wcześniej miewałam takie bóle kości tylko kilka dni po miesiączce. Co jakiś czas muszę zażywać żelazo ponieważ często mam anemie. Nie mam już pojęcia co jest ze mną "nie tak". Bardzo proszę o odpowiedź.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Jak należy dbać o układ odpornościowy?

Układ immunologiczny to potężna broń w walce z różnymi chorobami. Czy wiesz, jak o niego zadbać, by cieszyć się zdrowiem przez długi czas? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Dzień dobry,

Proszę oznaczyć sobie poziom wapnia we krwi oraz parathormonu - w kierunku zaburzeń funkcji przytarczyc. Warto również oznaczyć stężenie fosfataza zasadowej. Jeśli któryś z wyników będzie nieprawidłowy lub dolegliwości będą nadal się utrzymywały lub ulegną nasileniu, proszę udać się do lekarza celem dalszej diagnostyki.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz

Specjalista chorób wewnętrznych, diabetolog i endokrynolog. Autor oraz współautor ponad 140 artykułów i doniesień zjazdowych. Laureat plebiscytu Lekarz Roku 2016 Dziennika Wschodniego. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Diabetologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty