Na co wskazuje takie krwawienie po ekstrakcji zęba?

Witam, 3 dni temu miałam usuwaną dolną ósemkę. Dzisiaj zauważyłam, że z zębodołu, co jakiś czas „wypływa” bardzo mała ilość krwi o galaretkowatej formie. Czy może to skutkować całkowitym usunięciem skrzepu i suchych zębodołem?
KOBIETA, 22 LAT 8 miesięcy temu

3 dni po zabiegu rana nie jest jeszcze w pełni zagojona więc opisana sytuacja może mieć miejsce. Bez wizyty w gabinecie trudno powiedzieć dlaczego, najlepiej udać się na kontrolę do lekarza wykonującego zabieg aby ocenił w powiększeniu miejsce po zabiegu.