Na czym polega badanie neuropsychologiczne?

Neuropsycholog - badanie neuropsychologiczne ? - i na czym to polega - jak to wygląda idę pierwszy raz dlatego mam sporo wątpliwości.

Badanie neuropsychologiczne przeprowadza psycholog ze specjalizacją kliniczną
Ocenia funkcje intelektualne , także zaburzenia nastroju, objawy lekowe, depresyjne, otępienne, zaburzenia emocjonalne itp

Fajne testy, odpowiada się na pytania, chorego punktuje si jak konia na wyścigach, są różne baterie testów - na organikę test Bender, Skala lęku Catella, Skala deprescji Becka etc.