Na czym polega odbarczenie przedziału E1 ręki?

Dzień dobry, bardzo proszę o informację na czym polega zabieg operacyjny o nazwie: odbarczenie przedziału E1 ręki. Jak wygląda czas po operacji? Ile czasu się jest na zwolnieniu? Jak wygląda rehabilitacja? oraz możliwe skutki niepożądane. bardzo dziękuję za pomoc:)

Nie mogę nic powiedzieć nie widząc-nie badając pacjenta!!! Proszę zadać te pytania przyszłemu operatorowi-jest on zobowiązany odpowiedzieć na nie!!! zż

To pytanie do ortopedy, które powinna Pani zadać swojemu lekarzowi. Poza tym, szczegóły techniczne z pewnością nie pomogłyby. Operowany będzie nadgarstek w celu poprawy objętości wokół struktur tam przebiegających. Gojenie trwa szybko, jeżeli pacjent dba o ranę, rehabilitacja nie jest uciążliwa a zwolnienie zależy od charakteru pracy i samego pacjenta.