Nacięcie odbytu po porodzie a wystający kawałek skóry

Witam. Obecnie jestem 2 tyg po porodzie.Podczas porodu zostalam nacieta az po sam odbyt. Teraz zauwazylam ze mam jakies 5 cm nie zszyte i do tego wystajacy kawalek skory a pomiedzy tym szyciem jest dziurka.. Mam 18 lat i jestem zalamana co moge z tym zrobic???

Lek. Katarzyna Szymczak

Koniecznie musi to obejrzeć ginekolog, po badaniu zadecyduje co zrobić z raną.
Pozdrawiam