Nacieki ściany gardła, bolesność łopatki i osłabienie po zapaleniu płuc

Jestem po zapaleniu płuc,brałam Klabax,potem Augmentin.Po skończeniu leków rentgen płuc-widocznie lekkie zmiany,ale nic groźnego. 4 dni później zapalenie ucha zewnętrz., dostałam krople Dicortineff.Pomimo stosowania ciągle bolą mnie uszy,mam nacieki na gardle, krosty z tyłu i na środku języka,nadal boli mnie prawy bok,łopatka,a przy kaszlu i głębokim wdechu wrażenie jakby ktoś przebijał mi płuco.Czy to wynik osłabienia po chorobie i samo przejdzie, czy konieczna jest kolejna wizyta u lekarza?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli objawy sie nasila lub bedą sie utrzymywać zalecam konsultacje z lekarzem. Pozdrawiam