Nadciśnienie mimo brania i zmiany tabletek

Witam mam pytanie mianowicie od ponad roku lecze się na nadciśnienie mimo brania i zmiany tabletek moje ciśnienie nie jest wyregulowane stale powyżej normy jednak od ponad dwóch tygodni zacząłem mierzyć ciśnienie na wyższym stole gdzie ręka jest wyżej i ku mojemu zdziwieniu ciśnienie jest idealne Czy jest to możliwe że ciśnienie było źle mierzone i mogę nie mieć nadciśnienie i nie potrzebnie przyjmuje leki Wcześniej mierzone było ma niskim stoliku Z góry dziękuję za odpowiedz

Proszę skontaktować się z lekarzem. Wyjaśnią się wszystkie kwestie związane z dokonaniem pomiaru w domu.