Nadciśnienie po zmianie leków

Mama ma 80 lat i leczy się na nadciśnienie.W zeszłym roku kardiolog mamie przepisał prestarium rano i zoxon 4 mg wieczorem.Bardzo puszły jej nogi więc drugi kardiolog zmienił lek na CO-VALSACOR ,jednak juz 3 dzien ma ciśnienie dochodzące do 200 co robić?

Witam,

Proszę udać się na konsultację do lekarza. Nie można zaprzestać stosowania leków. Być może należy zwiększyć dawkę lub dołączyć inny lek albo zmienić leki. O tym jednak musi zadecydować lekarz prowadzący.

Pozdrawiam
Joana Wasiluk