Nadciśnienie przy atakach paniki

mam 38 lat choruje na nadcisnienie od czasu do czasu mam ataki paniki przy tym skoki wysokiego cisnienia stany tia czy moge brac viagre i dlaczego po niej odrazu dostaje bolu glowy okropnego ,ucusku w skroniach prestazji czucia na skroniach mrowien przypomonajacych te od nadcisnienia ale nie podnosi mi sie wtedy cisnienie albo dostaje kolotan serca lęku i bolu w klatce piersiowej i zamiast sexu ma jazdy

Owe skutki uboczne najlepiej będzie omówić z lekarzem POZ - mogą mieć różnego rodzaju przyczyny (włącznie z psychologicznymi, jak uwarunkowana reakcja lękowa na zażycie leku). Bez konsultacji osobistej niestety niewiele można stwierdzić.

W przypadku zaburzeń lękowych ( z napadami paniki) koniecznie należy podjąć psychoterapię. Pozwoli ona przyjrzeć się głębszym , emocjonalnym przyczynom choroby, a także pracować nad sobą i zmianą, która pozwoli osiągnąć nie tylko większą satysfakcję w związku, ale i w życiu.