Nadmiar męskich hormonów a zajście w ciążę

Kochani czy przez nadmiar męskich hormonów tzn , że mam czarne włosy na plecach brzuchy wkoło sutek rękach nogach. Czy przez to mogę nie zajść w ciążę? Moja ciocia też ma wszędzie włosy tylko , że blond i zaszła w ciążę , a ja jestem brunetką i są ciemniejsze.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, sama obecność nadmiernego owłosienia nie świadczy jeszcze o niepłodności. Jednak wobec trudności z zajściem w ciążę (zwłaszcza po roku regularnego współżycia) wskazany będzie kontakt z ginekologiem i wykonanie badań hormonalnych.