Nadmiar wody w organizmie przy tabletce Ella One

29.09.2014 9 dnia cyklu tabletka ella one...okres powinien byc maks.18-20.10.214 /poprzednia 20.09./nie pojawil sie.organizm szaleje.czuje sie jak slon, spie jem,jest mi niedobrze...od 20.10 luteina 3 razy dziennie.na razie bez zmian.Co dale i czy dalej brac luteine?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę wykonać test ciążowy, który potwierdzi lub wykluczy ciążę. Bez względu na wynik proszę kontynuować przyjmowanie luteiny wg zaleceń lekarza prowadzącego.