Nadmierna potliwość i duszności u 37-latka chorego na POChP

Witam. Nazywam się Sylwester T. Choruje na P.O.CH.P. Często się poce i jest mi wówczas duszno pomimo przyjmowania Zafironu. Czy to jest inna choroba? Czy muszę brać inne leki, stosować tlenoterapie, jakie zrobić badania. Pozdrawiam Sylwester T.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Być może poza POChP ma Pan również zaburzenia hormonalne. Wskazane oznaczenie poziomu TSH na czczo. Dawka Zafironu może być niewystarczająca - wskazana kontrola internistyczna/pulmonologiczna z lekarzem, pod którego opieką się Pan znajduje.