Nadmierna potliwość i tabletki na wyregulowanie okresu

Witam ma 36 lat 2 lata temu miałam problem z miesiączką ,dostałam tabletki na wywołanie miesiączki a następnie Kontracept na wyregulowanie ....pomimo brania tabletek ostatnią m-kę miałam 15 września tego roku ,dodam że nie jestem w ciąży robiłam test....strasznie się pocę w ciągu dnia przy jakimkolwiek ruchu ,mam uczucie gorąca i właśnie te zlewne poty szczególnie twarz i plecy nie wiem co mam z tym zrobić tabletki na pot nie pomagają?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję wykonanie badań oceniających funkcję tarczycy. Jeśli wyniki będą prawidłowe, powinna mieć Pani przeprowadzoną bardziej szczegółową diagnostykę hormonalną.