Nadmierna potliwość, męczliwość i krwawienie z nosa u 9-latka

Witam,chciałam zapytać,mam syna 9 lat, dosyć szybko się męczy podczas biegania lub uprawiania innego sportu przy czym sie bardzo poci, pocił się zawsze już jako małe dziecko. Czasem bolą go kości nóg ostatnio zdarzyło się też, że brzuch (częściej) i głowa. W przeciągu ostatniego msc. leciała mu krew z nosa z 1 dziurki około 8 razy,badania mamy dopiero za 1 mies.,czego mogę się spodziewać, o jakie badania prosić,cały czas siąpie nosem,kicha choc nie jest chory i mokry kaszel.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie i jak najszybciej udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.