Nadmierne łzawienie

Witam. Ostatnio dużo płaczę i nie jest to związane z moim stanem emocjonalnym. Nie wiem zupełnie dlaczego. Co to może być?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Nadmierne łzawienie nie ma jednej konkretnej przyczyny. Jest ono mechanizmem obronnym naszego organizmu. Powodują ją m.in. różne środki chemiczne, alergeny, takie jak np. sierść zwierząt domowych czy silne światło. Przeanalizuj dokładnie, co ostatnio zmieniło się w twoim otoczeniu, czy np. nie kupiłaś ostatnio jakiś nowych środków chemicznych bądź kota.