Nadmierne osłabienie u 38-latka

od jakiegoś roku jestem strasznie zmeczony nawet jak wstane rano,popracuje fizycznie (mechanik samochodowy) 2-3 godz i juz na nic nie mam siły nie moge sie położyć w czasie pracy przychodze do domu o 17 i juz na małe dziecko kochane nie mam siły a tak bym chciał sie z nim pobawić.Staraliśmy sie o malucha 10 lat w wielkich bulach 4 poronienia nawet w 4 m-cu strasznie to przeżywałem ciąże zony poród i pierwszy rok zycia dziecka zeby było wszystko ok teraz (13 m-c) czy to stres musze odreagować ?

Witam Pana,

Proponuję na początek wykonać oznaczenie stężenia glukozy , TSH, kortyzolu oraz morfologii. Wszystkie badania powinny być wykonane z krwi żylnej , rano na czczo - ok. godz. 8:00 (min. 8 h od ostatniego posiłku) . W przypadku nieprawidłowości któregoś z wyników, należy skontaktować się z lekarzem, który powinien zaradzić Pańskim dolegliwościom.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz