Na co wskazuje takie zachowanie mężczyzny?

Dzien dobry Problem u mojego męza zaczal sie od ok 2 lat, wieczorem jak przychodze z pracy zachowuje sie jakby byl pijany, twierdzi, ze nie pije, jest czesto zmeczony jak sie polozy zaraz spi, potrafi wstac po 2 godzinach isc do toalety i wyglada jak pijany, chwieje sie. Nie ma u nas pozycia malzenskiego, klotnie przez to zachowanie ja juz rady nie daje. Badania morfologia glukoza tsh, ft3, ft4 w normie, podstawowe badanie u neurologa bez odchylen. Mąż mowi, ze jest nerwowy odkad zostaje popoludniami z dziecmi, nie potrafi nawiazac relacji ze starszym dzieckiem (10 lat) nie potrafia sie miedzy soba dogadac. Byl czas, ze jak opowiadal o zmarlym ojcu czy babci plakal, jest ciagle zmeczony, senny, spi nawet w wannie podczas kapieli. MOze to byc nerwica i takie objawy? Ma skierowanie do neurloga, ale zastanawiam sie czy to nie jaka nerwica, mowi, ze brakuje mu milosci, bliskosci czego ja juz dac nie moge przez to wszystko.
KOBIETA, 41 LAT 2 miesiące temu

Badania krwi - hematokryt

Oznaczanie hematokrytów to badanie objętości osocza do objętości komórkowych głownie krwinek czerwonych (erytrocytów). Jednym z objawów wzrostu HCT jest nadkrwistość . Więcej o HCT opowie lekarz Łukasz Kowalski.

Szanowna Pani,wskazana jest diagnostyka u lekarza pierwszego kontaktu, a później specjalistyczne badania, neurologiczne, nie zaszkodzi konsultacja psychiatryczna.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty