Nadmierne pocenie się nawet przy drobnym wysiłku

Witam. Mam 25lat. Od ok. roku czasu mocno się poce nawet przy drobnym wysiłku. Nie wspomnę już o intensywnym treningu- wtedy jestem totalnie mokra w porównaniu z osobami wkoło. Ćwiczę 4 razy w tygodniu, uważam na to co jem a mimo wszystko nie moge schudnąć. Czy powinnam się martwić? Jak sobie pomoc

Aleksander Ropielewski

Jedną sprawą jest tendencja do nadmiernego pocenia, która jest sprawą indywidualną - w leczzeniu skuteczna jest toksyna botulinowa. Kolejną sprawą jest problem w zrzuceniu nadwagi. Tutaj pomocny może być dietetyk, który odpowiednio przeanalizuje jadłospis pod kątem błędów żywieniowych i zaleci włąsciwą dietę.