Zapytaj lekarza

7 2 9 , 1 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadmierne wypadanie włosów po stosowaniu Esmya

Jestem 3 miesiące po kuracji lekiem Esmya. Lek przepisał mi lek. ginekolog,miałam krwawienia z dróg rodnych i mięśniaka macicy 45 mm. Lek pomógł, ale skutkiem ubocznym jest nadmierne wypadanie włosów.Leku nie biorę dwa tygodnie.Jak długo może utrzymywać się wypadanie włosów po Esmya. Jestem załamana nowym problemem ,proszę o odpowiedź. Stosuję witaminy: Biotebal, PHYTOPHANERE, NOVOPHONE, Calcium pantethonicum i wcierkę LOXON 5%.
KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu

Co to są mięśnie dna miednicy?

Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Jeżeli objawy nadal się utrzymują Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy