Nadmierne wypadanie włosów po stosowaniu Esmya

Jestem 3 miesiące po kuracji lekiem Esmya. Lek przepisał mi lek. ginekolog,miałam krwawienia z dróg rodnych i mięśniaka macicy 45 mm. Lek pomógł, ale skutkiem ubocznym jest nadmierne wypadanie włosów.Leku nie biorę dwa tygodnie.Jak długo może utrzymywać się wypadanie włosów po Esmya. Jestem załamana nowym problemem ,proszę o odpowiedź. Stosuję witaminy: Biotebal, PHYTOPHANERE, NOVOPHONE, Calcium pantethonicum i wcierkę LOXON 5%.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa.