Nadwaga i ból żołądka

Witam, jestem mężczyzną, 26 lat. od paru dni czuję pieczenie pod mostkiem i w okolicach żołądka, ogólne uczucie ciepla w brzuchu. Dodam, że mam nadwage, mierze 167cm, na 87kg wagi. pieczenie nasila się po posiłku, po chwili znika i nasila się przy kucaniu, schylaniu, czasem czuję kwas w gardle i lekkie nudności. czy ma to jakiś związek z krzywym kręgosłupem?Dodam, że często jadłem ostre potrawy. Prosze o odp.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

prawdopodobnie to choroba refluksowa, ale diagnozę i leki przepisze Panu lekarz gastrolog.

Pozdrawiam serdecznie