Nadwaga po terapii jadiojodem

Wiam, jestem po terapii jadiojodem i juz prawie nie mam tarczycy mam nadwage 10 kg zwiazana z choroba moje wyniki tsh sa w normie dawka 125 eutyroksu chce wiedziec jakich produktów unikac a jakie sa dozwolone oraz o ewentualna suplementacje slyszalam o omega gold 3 oraz czystym bialku czy one mi cokolwiek pomoga? Jesli nie co ewentualnie moge stosowac aby zrzucic kilogramy. Prosze o porade ....pozdrawiam

Witam,

zanim czasie Pani eksperymentować z suplementacją diety trzeba sprawdzić czy zdrowa, bilansowana dieta by zadziałała. Konieczna jest także dopasowana aktywność fizyczna.

Takie rozwiązanie będzie zdrowsze niż odżywki białkowe, które będą obciążać dodatkowo nerki i wątrobę.

Pozdrawiam
EC