Nadżerka i obfite zrosty a różne opinie ginekologów

Witam, mam problem, a mianowicie byłam u dwóch lekarzy ginekologów, pierwszy- stwierdził, że mam nadżerkę i obfite zrosty, powiedział, że stąd moje bardzo bolesne i ciężkie miesiączki i trzeba się tym zająć. Drugi- całkiem odmienne zdanie, stwierdził, że taka moja natura, że wszystko ok i może po ciąży ustąpi. Co myśleć? Czy zrosty to nic poważnego? Czy nadżerka mogła się "podleczyć" po stosowaniu globulek (Macmiror)?

Lek. Tomasz Budlewski

Nadżerka mogła się zmniejszyć. Bez badania nie można nic powiedzieć. Proponuje udać się do ginekologa