Nagle powiększone i widoczne żyły

Mam problem pojawiają mi się żyły na ciele, ale nie są tylko typowe żylaki (one pojawiły mi się tylko na jednej nodze jakiś czas temu), ale także wychodzą mi żyły niemal na całym ciele, głównie na rękach i udach. Jestem przerażony, bo dzieje się to bardzo szybko i żyły są bardzo widoczne. Szczególnie niepokoją mnie te na rękach (nadgarstkach, przedramieniach czy w okolicach bicepsu) - dodam, że nie wykonuję żadnych ćwiczeń. Co się dzieje? Proszę o pomoc - dlaczego tak jest i co mam zrobić?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dokładną diagnostyką.
Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno bez obejrzenia zmian i wykonania dodatkowych badań postawić przybliżoną diagnozę. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje diagnostyką.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można ustalić odpowiednie postępowanie.