Widoczne żyły na nogach

Witam. Na nogach mam widoczne żyły, pod kolanem to lekko wyczuwalne gdy dotykam dłonią. Czym jest to spowodowane? Czy to możliwe aby kolejne się pojawiały pod skórą? Raz zastosowalam maść aescin i przez jeden dzień żyły pod kolanami przestały być wyczuwalne ale potem jakby więcej się żył na nogach uwidoczniło? Czy to jest możliwe? Błagam o rzetelną i konkretną odpowiedź bo mam dopiero 18 lat a przez to tracę chęć do życia.... potrzebuję pomocy...

Aleksander Ropielewski

Tendencje do żylaków wynikają z predyspozycji genetycznych oraz stojącego trybu życia. Możliwe że z wiekiem będzie pojawiać się więcej żylaków powierzchownych. Zaznaczam jednak, że bez obejrzenia nóg nie jestem pewien że Pani problemem są żylaki.