Widoczne żyły na rękach i stopach

Bardzo wioczne żyły na rękach,stopach Ostatnio,w pierwszy dzień okresu,dostałam ataku duszności,gorąca,,robiło mi sie tak gorąco na przemian,zauważyłam że przy tym mam bardzo widoczne żyły,są one znacznie pogrubione,wystające,i tak jest do dzisiaj.Mam przy tym drętwienia rąk,kłucia w głowie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą byś spowodowane zaburzeniami naczyniowymi. Nie można wykluczyć podwyższonego ciśnienia krwi. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.