Widoczne żyły na dłoniach i rękach

Od 2 tygodni zauważyłam, że po wewnętrznej stronie moich dłoni żyły stają się coraz bardziej widoczne. To samo dzieje się w zagięciach rąk. Do tego w oczach zaczęło mi pękać coraz więcej naczynek. Czym może to być spowodowane? Może jakiś niedobór witamin czy jednak coś poważniejszego?

Często przy stosowaniu leków hormonalnych tak się dzieje. Proszę stosować preparaty uszczelniające naczynia np. Niverosin. Koniecznie proszę się udać do lekarza chirurga naczyniowego.
Pozdrawiam
Iwona
Stajkowska