Najlepszy lek

Co zrobić, żeby trądzik zniknął, jaki lek jest najlepszy?

ponad rok temu

Dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku?

Trądzik objawia się nieestetycznymi krostami, które pojawiają się najczęściej na twarzy. Niektórzy nie zwracają jednak na to uwagi i bagatelizują problem. Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku.

Witam

Obecnie dostępnych jest wiele grup leków na trądzik. Nie można wyróżnić jednego najlepszego, gdyż różna jest ich skuteczność u różnych osób. Najwłaściwszym postępowaniem jest leczenie przyczynowe, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie tę główną przyczynę uchwycić. W praktyce, poza trądzikiem wynikającym z zaburzeń hormonalnych, w przypadku nieskuteczności danego preparatu wymieniamy go na drugi, z innej grupy.

Pozdrawiam serdecznie

0

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty