Napad padaczkowy a przemęczenie

Dzień dobry. Zwracam się z prośbą o konsultację.W połowie listopada trafiłam do szpitala z wstępnym rozpoznaniem pierwszorazowego napadu padaczkowego. Dodam, że miał on miejsce w czasie kiedy to ciężko pracowałam, na 4 dni pracy 2 po 18 godzin. W związku z tym nie było mowy o wysypianiu się i o wystarczającym odpoczynku. A przed tym wybrałam się jeszcze na dyskotekę z ktorej wróciłam nad ranem. Odkąd wstałam źle się czułam a po południu straciłam przytomność. Czy to mogło być z przemęczenia?

\warto zadbać o zdrowy i uregulowany tryb życia, unikać alkoholu.
\może warto pomyśleć o zmianie pracy?
Wyrównać zaburzenia elektrolitowe.