Napadowa bolesność pleców u 72-letniej osoby

WITAM SERDECZNIE.MÓJ PROBLEM ,A WŁAŚCIWIE PRBLEM DOTYCZY MOJEGO OJCA.TATA MA 72LATA,PO DOLEGLIWOSCIACH BÓLOWYCH W KONCU UDAŁ SIE DO LEKARZA RODZINNEGO.BÓL JEST UMIARKOWANY DO WYTRZYMANIA W OKOLICACH PRAWEJ STRONY TYŁU PLECÓW,ALE OD JAKIEGOS CZASU DOSTAJE NAGŁE ATAKI BÓLU -JAK MÓWI JAKBY WKTOŚ MU WIERCIŁ WIERTŁEM ,BLEDNIE Z BÓLU,A TATA JEST B.WYTRZYMAŁY NA BÓL,WIĘC MUSI GO NAPRAWDE BOLEC.PO 10MINUTACH-15 MIJA,OJCIEC MUSI SIE OD RAZU POŁOZYC.BYŁY 2 SERIE TABLETEK,I 10DNI ZASTRZYKÓW.NIC NIE POMAG

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne byłoby wykonanie zdjęcia rtg kręgosłupa i ewentualna konsultacja neurologiczna.
Pozdrawiam