Co oznacza ten ból okolicy łopatki u 24-letniej osoby?

Witam Mam 24 lata od 4,5 roku cierpię na przewlekłe bóle między łopatką a kręgosłupem ( po stronie lewej ) które rozpoczęły się podczas treningu na siłowni Badanie jakie miałem wykonywane to rezonans kręgosłupa który wskazuje na dyskopatię C6 C7 ale nie wykazuje ucisku na korzenie nerwowe jednocześnie eliminując diagnozę rwy barkowej miałem również wykonywane badanie stawu ramiennego bez odchyleń USG barku bez zmian od trzech miesięcy dolegliwości bólowe bardzo się nasiliły bóle stały się nie do wytrzymania doszły do tego bardzo niepokojące objawy w miejscu bólu zaczęło pulsować co również przekłada się na pulsowanie w uszach oraz w oczach badanie neurofizjologiczne EMG splotu barkowego wskazało na lekka deminilozacje nerwu pachowego oraz obecność ciągów miotonicznych oraz fibrylacji w mięśniu równoległobocznym oraz międzykostnym grzbietu I wskazując na "przewlekłe uszkodzenie miopatyczne?" do dalszej diagnostyki w poradni nerwowo-mięśniowej w owej poradni nie otrzymałem dalszej diagnostyki oraz Poinformowano mnie że nie ma żadnego podłoża genetycznego miałem również wykonywane badania TK klatki piersiowej bez żadnych zmian Badania echo serca EKG również bez żadnych zmian morfologia jest okej pod każdym względem raz wykazało jedynie lekkie podniesienie enzymów mięśniowych Badanie tomografii głowy bez kontrastu bez zmian miałem również wykonane Badanie angio tk łuku aorty które wskazuje na niedrożność dystalnego odcinka wchodzącego na podstawę czaszki poza tym krążenie tylnojamowe bez zmian oraz wskazało na to że lewa tętnica jest większa od prawej obserwuje się również sinienie ręki oraz częściowy zanik tętna w tętnicy promieniowej ręki przy uniesieniu kończyny od czasu pogorszenia dolegliwości doszło również do problemów oddechowych bardzo szybko się męczę ból podczas wykonywania czynności kończyną wzmaga się utrudniając jednocześnie oddychanie ponad miesiąc temu zaczęło mi szumieć w uszach które nie ustępuje. podczas spoczynku po około 30 minutach leżenia w jednej pozycji Zaczyna mi się robić Zimno i przechodzą mnie ciarki. Usg doppler bez zmian. Ponadto czuje sie otlumaniony jakbym nie wykorzystywal w pelni potencjalu mozgowego do czego doszło również po pogorszeniu się dolegliwości. Z kwestii ortopedycznej widoczna jest asymetria mięśni względem prawej strony oraz widoczne odstawienie lewej łopatki z tym że ortopedzi nie są wstanie wyjaśnić dolegliwości. Pytanie jakie badanie powinienem mieć dalej wykonane. Badanie ciśnienia w pozycji stojącej 140\88 temp. 36.3 a w pozycji lezacej 111\66 temp 35.7. Bardzo proszę o poradę.

Jaki stan ogólny, inne obciązenia : nadwaga, cukrzyca, cholesterol , kręgosłupa??? Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog