Napadowy, wędrujący świąd skóry ciała

witam, od roku mam wędrujące po ciele napadowe, trwające od 2 min w jednym miejscu swędzenie. Testy alergologiczne nie wykazały uczulenia na nic. Co może być przyczyna? prosiłam o pomoc wielu lekarzy (badania z krwi sa dobre) nikt nie umie trafic z diagnozą. Proszę o pomoc

Proponuję przede wszystkim sprawdzenie poziomu glukozy, hormonów tarczycy oraz jakie leki Pani stosuje na stałe i czy, któryś z nich był zmieniany, a także zwrócenie uwagi na stosowane kosmetyki. Może być to również związane z alergenem w pracy lub w domu. Ponadto istotne jest miejsce, w którym występuje swędzenie oraz to czy towarzyszą mu zmiany skórne. Proponuję konsultacje u specjalisty i wykonanie badań.