Napady lęku i lęk o zdrowie u syna studenta

Wita.Mam problem,mój syn student pojechał w styczniu do kolegi.Od tamtej pory ma kłopoty psychiczne-napady lęku,boi się,że umrze.Byliśmy u dwóch psychiatrów,teraz jest w szpitalu.Nadal nie ma ppoprawy.Pomimo leków lęki się nasiliły.Syn jest świadomy swojego stanu.Mówi,że coś mu tam podali, albo zastosowali czakrę czy hipnozę. Nie wiem,co o tym myśleć.Nigdy nie chorował psychicznie.Teraz jest kłębkiem nerwów.Czy możliwe jest,to co on mówi,czy powoduje to choroba.Choruje,od kiedy się z nimi spotyk

Dzień dobry!

Należy kontynuować diagnostykę psychiatryczną oraz psychologiczną, leczenie farmakologiczne oraz psychoterapię. Niestety, udzielenie pomocy przekracza możliwości Internetu.

Pozdrawiam!

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza