Napięciowy charakter bólu głowy

Witam! Od 2 miesięcy mam bóle głowy o charakterze kłującym, przypominającym wbijanie igieł w głowę. Bólom towarzyszyło niekiedy mrowienie, drętwienie głowy. Neurolog stwierdził napięciowy charakter bólu. Zapisał mi lek pramolan. Przyjmowałam ten lek 26 dni. Po odstawieniu powróciły bóle głowy. Teraz mają charakter kłująco piekący, przypominają ból przy półpaścu. Pojawiają się kilka razy dziennie, w różnych miejscach. Martwię się, że jest to coś poważnego. Czy powinnam wykonać TK?

Opis charakteru bólu głowy i dobra reakcja na Pramolan mogą wskazywać na napięciowy ból głowy.Ponieważ sa to jednak dośc "nowe" bóle głowy i zmieniły one swój chaarkter ostatnio można rozważyć wykonanie badania obrazowego-tu proponowałbym raczej rezonans niz tomografię głowy.Najlepiej zgłosić sie do tego samego lekarza neurologa,u któego była Pani wcześniej