Napuchnięcie wargi sromowej po zapaleniu

może mi ktoś pomoże miałam zapalenie małe i lekarz zapisał mi antybiotyk macmirror complex dopochwowo brałam 8 globulek po tygodniu zaczęło mnie swędzić pojawiło się zaczerwienienie drapałam mocno bo swędziało okropnie kupiłam clotrimazol i nic tak przez 5 dni , napuchła mi warga sromowa jedna masakra w 6 dniu od wystąpienie objawów poszłam do ginekologa i obejrzał mnie i powiedział ze w środku jest wszystko wygojone nie ma żadnego tanu zapalnego zapiał punimafucin. dalej mam wysypke

Aleksander Ropielewski

Powodem dolegliwości może być eradykacja naturalnej flory bakteryjnej dlatego warto zastosować preparat z pałeczkami kwasu lekowego. Inną przyczyną może być alergia na stosowane leki.