Narośla w krtani utrudniające oddychanie

Witam serdecznie. Od dluzszego czasu mam zmiany w gardle. Są to różne narośla w krtani .Ciężko oddychac i ogromne kłócia w klatce piersiowej. Mieszkam za granicą. Leczenie antybiotykiem nie przynioslo lepszych efektòw. Infekcji bakteryjnej . Coraz ciężej mi oddychac.

Krtani nie widać z zwykłym badaniu gardła. Krtań zobaczy i oceni laryngolog w laryngoskopii pośredniej lusterkiem krtaniowym lub w laryngoskopii bezpośredniej przy pomocy endoskopu. Na badanie należy zgłosić się na czczo.