Nasilający się ból brzucha

Witam.. od ponad 7dni ból brzucha z karzdym dniem sie nasila, najgorzej po jakim kolwiek posiłku.. żadna nospa 40mg czy 80mg nie pomaga inny lek przeciw bolowy tez nie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Może być to bowiem wynik infekcji pokarmowej, pasożytniczej, choroby wrzodowej, kamicy pęcherzyka żółciowego, itd. Niestety w opisie podane są dość lakoniczne informacje, co wyklucza możliwość podania bardziej konkretnej przyczyny. W celu ustalenia rozpoznania i rozpoczęcia leczenia proszę skonsultować się z lekarzem POZ.