Nasilający się ból kości długich

Witam. Mam 22 lata i od roku mam nasilające się bóle kości tzw. długich: przedramion, nóg, bioder. Najpierw lekko pobolewały, teraz potrafią "łamać" naprawdę solidnie. Ponadto, zaczynam mieć problemy z cerą, wypadają mi włosy, nie miesiączkuję regularnie pomimo, że hormony mam raczej w normie, tak samo jak ASO i czynnik reumatoidalny. Zaobserwowałam spadek odporności, zrobiłam nawet test na nosicielstwo HIV. Internista i reumatolog nie mają już pojęcia, co robić. Pomocy!

Aleksander Ropielewski

Nie mam pełnego obrazu klinicznego i badań dodatkowych dlatego jest to tylko podejrzenia, ale nasuwa mi się podejrzenie choroby nowotworowej układu krwiotwórczego lub chłoniaka, które sugerowałbym wykluczyć.