Ból nóg nasilający się w nocy

Witam mam problem od dziecka walcze z bólem nóg nasilających sie w nocy.. Nie potrafie określić dokładnie co to za ból. Bolą całe nogi nie potrafie określić dokładnie gdzie. Tak jakby promieniowało. Ból pojawia się raz w miesiącu a zdarza się że nawet częściej. Dodam iż mam płaskostopie nie wiem może to pomoże.. Boli albo jedna noga albo dwie na raz, na drugi dzień boli ale tak że moge normalnie funkcjonować. A w nocy płacze z bólu...

Witam serdecznie. Powodem podobnych dolegliwości mogą być zmiany zwyrodnieniowe lub przeciążeniowe w obrębie kręgosłupa albo problemy krążeniowe związane z niewydolnością prawokomorową. Warto zgłosić się do lekarza.