Jak poradzić sobie z bólem nóg u osoby z problemami z tarczycą?

Witam, Teściowa ma problemy z nogami. Po pierwsze ma żylaki, choruje na tarczycę. Nogi nie dają jej normalnie funkcjonować. Bolą całe. Nie jest w stanie bez bólu przejść z pokoju do pokoju. A co dopiero pomyśleć o dłuższym dystansie. Nogi puchną rwą w stawach i ból promieniuje na całe nogi czasem nawet aż do kręgosłupa. Bardzo proszę o radę do jakiego specjalisty powinna się udać.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który zbada pacjentkę i skieruje ją do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam!