Jak pomóc bliskiej osobie z bólem nóg?

Witam pisże w imieniu mamy ktora ma 64 lata rozrusznik jedną nerke,nadwagę. Bierze bardzo dużo różnych leków. Z tego co mi wiadomo ma również dne moczanowa .Tak okropnie bolą ja nogi że potrafi płakać z bólu. Nie uzala się nad swoim losem choc bardzo wiele w życiu przeszła. Mam pytanie czy jest jakiś lek lub maść albo jakiś sposób aby złagodzić te bóle. Dodam że próbowała różnych leków maści i sposobów aby sobie ulżyć. Mam siostrę którą opiekuje się mamą i pracuję w aptece lecz może jest jakiś lek o którym nie wiemy może jakieś zabiegi ? .To jest nie do zniesienia patrzeć jak ktoś cierpi. Dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i badanie po nim będzie można zalecić odpowiednie postępowanie