Nasilenie bólu barku

Witam, wczoraj obudziłam się z bólem barku, ale był on do wytrzymania. Dzisiaj po przebudzeniu odczuwam silny ból jednego barku i słabszy drugiego. Nie ćwiczyłam, nie nadwyrężałam barku, a przy ruchach ręką odczuwam silny kłujący ból. Proszę o odpowiedź czym to może być spowodowane i jak mogę sobie z tym poradzić? (maści, okłady?) Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie, Klaudia Albert

Lek. Katarzyna Szymczak

Może źle Pani spała? Proszę spróbować maści przeciwbólowe/przeciwzaplane, jeśli nie pomogą sugeruję wizytę u lekarza.
Pozdrawiam