Nasilenie nerwicy i depresji po rzuceniu palenia papierosów

od 20 lat cierpię na trichitillomanię, nerwicę, depresję, chorobę dwubiegunową, jestem żywiołowa , energiczna, niby wszystko w porządku, działam jak automat, przez 22 lata paliłam papierosy po 2 paczki dziennie, trzy miesiące temu rzuciłam z dnia na dzień, na początku było względnie, jednak z dnia na dzień jest gorzej , niedosyś ,że nerwica i depresja się pogłębiły nawet skóra na ciele mnie boli,boli całe ciało, mięśnie kości ciągle płaczę pocę się- biorę wit.b1,b6,b12,magnez na noc zomiren

Zomiren uzależnia! Powoduje zaburzenia koncentracji i uwagi!Są to objawy abstynencyjne w przebiegu odstawienia nikotyny, osobiście polecam ziołowe tabletki na uspokojenie i proponuję uzbroić się w cierpliwość.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza