Nerwica po rzuceniu palenia papierosów

Witam moje pytanie brzmi czy to nerwica.Od 9 dni nie pale papierosów a wypalalam 2 paczki dziennie przez 17 lat.Postanowilam rzucić i sie zaczęło pomagał mi w tym desmoxan przez parę dni,byłoby ok gdyby nie ściskanie na gardło,uczucie jakby cos tam było.jakbym miała sie zaraz udusić.Stalam sie nerwowa strasznie.Porobilam badania na morfologię i tarczycę ale jeszcze wyników nie mam.Podejrzewam ze to nerwy i stąd te zaciskanie.Biorę tabletki Tonaxinum forte.Czy tominie?chyba ze to tarczyca

Witam,
Proponuję kontakt z poradnią leczenia uzaleznień lub terapeutą z tej dziedziny,gdyż reakcje organizmu na odstawienie substancji uzalezniających mogą dawać skutki bardzo dotkliwe i wymagać specjalistycznej pomocy na drodze wychodzenia z nałogu.
Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza